חבילות ספק ותשתית אינטרנט השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות אינטרנט ספק ותשתית של החברות: בזק, 012 סמייל, נטוויז'ן, בזק בינלאומי, הוט נט, 018 אקספון, טריפל סי, 019, פרטנר, אינטרנט רימון
להשוואת מחירים

חברות ספק ותשתית אינטרנט

עוד בספק ותשתית אינטרנט

השוואת מחירים - ספק ותשתית אינטרנט

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb 2.5Gb
15Mb30Mb100Mb200Mb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט
בזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט

בחר חבילות משולבות: (ספק אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות ספק אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרטלפון קווי שיחות לחו"ל טלוויזיה תשתית אינטרנט
תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
השוואת מחירים אינטרנט
על מנת ליהנות משירות אינטרנט ביתי יש להתחבר לשני נותני שירותים: ספק ותשתית אינטרנט. בעקבות רפורמת השוק הסיטונאי, ניתן כיום להתחבר לאינטרנט דרך חברה אחת בלבד, אשר מספקת את שני השירותים. לחילופין ניתן גם להתחבר לכל חברה בנפרד.
בעמוד זה תוכלו למצוא את המחירים לחבילות אינטרנט ביתי במודל השוק הסיטונאי במגוון מהירויות (15 מגה, 30 מגה, מהירות 100 מגה, מהירות 200 מגה ועוד), ולערוך השוואת מחירים. באמצעות הסינון תוכלו לבחור מהירות גלישה רצויה ואת החברה הרלוונטית עבורכם, לקבל את מלוא המידע על החבילות המוצעות ולמצוא חבילת אינטרנט זולה.

חבילות אינטרנט שאלות ותשובות

מהי חבילת אינטרנט?
חבילת אינטרנט מורכבת למעשה משני שירותים: ספק ותשתית. בישראל צריך להתחבר לשני השירותים האלו על מנת לגלוש באינטרנט. חבילת אינטרנט חוסכת את החיבור לשתי חברות.
לאיזה חבילות אינטרנט אפשר להצטרף?
ישנם כמה סוגים של חבילות אינטרנט: חבילת בנדל בה המחיר מתפצל לשתי חברות אחרי שנה, חבילת שוק סיטונאי בה נמכר אינטרנט משולב תשתית וספק עם התנהלות מול חברה אחת וחשבונית אחת, חבילות סיבים אופטיים של אינטרנט מהיר במיוחד (מתאים למי שנמצא באזורי פריסת התשתית).
מי הן חברות האינטרנט בישראל?

חברות התשתית הן בזק ו-HOT, ישנן מבחר רחב של חברות ספק (שמוכרות חבילות משולבות), ביניהן: בזק בינלאומי, פרטנר, 012, סלקום (נטוויז'ן), 018 אקספון, 019 מובייל, טריפל סי, אינטרנט רימון.
חברות בתחום הסיבים האופטיים: אנלימיטד, סלקום ופרטנר.

איך לבצע בדיקת מהירות גלישה?

מהירות הגלישה המוצעת בישראל היא עד 500 מגה באינטרנט הרגיל ועד 1000 מגה באינטרנט הסיבים. איך תוכלו לבדוק שאתם גולשים במהירות שאתם משלמים עבורה? תוכלו לקבל את כל המידע כאן: בדיקת מהירות גלישה