סיבים אופטיים חבילות אינטרנט פייבר- השוואת מחירים

אינטרנט סיבים אופטיים- השוואת חבילות אינטרנט סיבים: פרטנר פייבר, סלקום פייבר, unlimited, בזק Bfiber, הוט פייבר, 019 מובייל, הוט נט, בזק בינלאומי
להשוואת מחירים

סיבים אופטיים - חברות פייבר

רוצים לדעת אם תשתית סיבים אופטיים הגיעה גם אליכם? בצעו בקלות בדיקת סיבים אופטיים לפי כתובת


עוד בסיבים אופטיים

השוואת מחירים - אינטרנט סיבים אופטיים

בחר מהירויות

?
בחר את מהירויות האינטרנט אותן ברצונך להשוות. ניתן לבחור מהירות אחת, מספר מהירויות או את כולן על ידי סימון "כל המהירויות"
הוסף / הורד מהירויות
כל המהירויות15Mb30Mb40Mb100Mb200Mb300Mb500Mb600Mb1Gb 2.5Gb
300Mb500Mb600Mb1Gb

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותבזק בינלאומי012 HOTnet018 אקספוןטריפל סיאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקוםעמית נט
בזק בינלאומיHOTnetאינטרנט רימון019 מוביילפרטנרHOTבזקסלקום

בחר חבילות משולבות: (ספק אינטרנט עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות ספק אינטרנט עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרטלפון קווי שיחות לחו"ל טלוויזיה תשתית אינטרנט
תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
סיבים אופטיים השוואת מחירים
אינטרנט סיבים אופטיים הוא אינטרנט המאפשר גלישה במהירויות גבוהות במיוחד של 300 עד 1000 מגה להורדה ועד 1000 מגה להעלאה. סיב אופטי מאפשר העברת נתונים בקצב גבוה מזה שהיינו רגילים אליו באינטרנט עד היום. החברות המציעות אינטרנט פייבר הן פרטנר וסלקום תחת השירות פרטנר פייבר, סלקום פייבר, HOT Fiber ו- Bfiber של בזק. חברת אנלימיטד - unlimited היתה הראשונה להציע אינטרנט על גבי סיב אופטי בשיתוף פעולה עם חברת החשמל, בינתיים רוב פעילות החברה נקנתה על ידי סלקום.
פריסת סיבים אופטיים נעשית ישירות לבית הלקוח ולכן לוקחת זמן. לפני החיבור לאינטרנט סיבים חשוב לבדוק שהפריסה הגיעה לאזור מגוריכם.

סיבים אופטיים שאלות ותשובות

מהו סיב אופטי?
סיב אופטי הוא סיב דקיק העשוי מזכוכית המאפשר העברת אור מקצה לקצה במהירות רבה מאוד, הוא יכול לשמש כקו תקשורת. הסיב האופטי גמיש מאוד ונוח להנחה בדומה לכבלי תקשורת אחרים.
מהי תשתית סיבים אופטיים?
תשתית סיבים אופטיים מאפשרת גלישה באינטרנט מהיר במיוחד, זאת בזכות הסיב האופטי שמסוגל להעביר נתונים בקצב גבוה. המהירויות בסיבים אופטיים מגיעות כיום עד 1000 מגה להעלאה והורדה.
מה לגבי פריסת תשתית סיבים אופטיים? איך אדע אם הגיעה גם אליי?
בשביל לגלוש באמצעות תשתית סיבים אופטיים יש לפרוס תשתית ממש עד לפתח הבית. חברות האינטרנט בישראל עובדות במרץ במטרה לחבר כמה שיותר בתים ובניינים לתשתית המהירה. אצלנו תוכלו לבדוק האם התשתית הגיעה למקום מגוריכם.
כמה עולה חיבור לתשתית סיבים אופטיים?
עלות חיבור לתשתית סיבים אופטיים משתנה מחברה לחברה ומעת לעת לפי מבצעים והטבות של החברות השונות. תוכלו לקבל את כל המידע אודות התקנת תשתית פייבר ולהשוות את מחירי החבילות של החברות השונות אצלנו באתר.
אילו חברות מספקות תשתית סיבים אופטיים בישראל?
Unlimited היא הראשונה שהחלה להציע חבילות סיבים אופטיים וכיום ניתן להצטרף אליה דרך הספקיות השונות דוגמת 019 מובייל, 018 אקספון, אינטרנט רימון ועוד. בנוסף אליה מציעות היום גם סלקום, פרטנר בזק והוט הצטרפות לאינטרנט פייבר. הוטנט מציעה חבילות סיבים עם תשתית הוט ובזק בינלאומי מציעה חבילות עם תשתית בזק.