מבצעי טריפל השוואת מחירים

כל המחירים, המבצעים וחבילות הטריפל (טלוויזיה רב ערוצית, אינטרנט וטלפון קווי) של החברות: הוט, סלקום TV, פרטנר TV, יס, בזק בינלאומי
להשוואת מחירים

חברות טריפל טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

עוד בטריפל

השוואת מחירים - טריפלים: טלוויזיה, אינטרנט וטלפון

בחר מסלולים

?
בחר את מסלולי הטלוויזיה אותם ברצונך להשוות. ניתן לבחור מסלול אחד, מספר מסלולים או את כולם על ידי סימון "כל המסלולים"
הוסף / הורד מסלולים
כל המסלוליםחבילות תוכן נבחרותכל חבילות התוכןאפליקציות תוכןפריפייד
כל המסלולים

בחר חברות:

הוסף / הורד חברות
כל החברותHOTYESסלקום TVפרטנר TVNETFLIXNEXT TVרמי לוי TVSTING TVבזק בינלאומידיסני פלוס
HOTYESסלקום TVפרטנר TVבזק בינלאומי

בחר חבילות משולבות: (טלוויזיה עם...)

?
באפשרותכם לבחור חבילות המשלבות טלוויזיה עם תחומים נוספים. עליכם לבחור את התחום הנוסף (אחד או יותר) בו אתם מעוניינים. סימון V בצ'ק בוקס "התאמה מדויקת" יציג בפניכם חבילות הכוללות אך ורק את התחומים הנוספים שבחרתם (ללא סימון V, יוצגו בתוצאות גם חבילות הכוללות את התחומים הנבחרים בשילוב תחומים נוספים)
פתח לבחירה סגור
הוסף / הורד תחומים
מסלולי סלולרספק אינטרנטטלפון קווי שיחות לחו"ל תשתית אינטרנט
תשתית אינטרנט
המחירים הם ללקוחות חדשים וכוללים מע"מ.
תשוו לי
מיין לפי:
לנציגי כל החברות
loading

Actions
השוואת מחירים טריפל
ישנם מספר שירותי תקשורת שהפכו לבסיסיים בימינו וניתן למצוא אותם כמעט בכל בית. על מנת להקל על הלקוח ואף להוזיל עלויות, חברות תקשורת אשר מציעות מגוון שירותים, הרכיבו חבילות אשר כוללות שלושה שירותים ביחד ונקראות חבילות טריפל. החבילות כוללות טלוויזיה, אינטרנט ביתי וקו טלפון ביתי. סלקום טריפל כולל את חבילת הטלוויזיה של סלקום TV, תשתית בזק, ספק אינטרנט וקו טלפון ביתי. כנ"ל פרטנר טריפל. טריפל הוט כולל כמה אפשרויות של חבילת טלוויזיה, תשתית אינטרנט וטלפון ביתי. כרגע לא מוצע טריפל יס.

חבילת טריפל שאלות ותשבות

מה זו חבילת טריפל?
טריפל היא חבילה המכילה שלושה שירותים. חבילת הטריפל כוללת לרוב חבילת טלוויזיה, אינטרנט ביתי וטלפון קווי. בשנים האחרונות מוצעות גם חבילות דאבל הכוללות רק טלוויזיה ואינטרנט, או חבילות קוואטרו הכוללות גם קווי סלולר.
למה כדאי להצטרף לטריפל?
היתרון הגדול בהצטרפות לחבילת טריפל הוא ההתנהלות מול חברה אחת וחשבונית אחת. בדרך כלל הצטרפות לטריפל שכולל כמה שירותים גם מהווה חיסכון כספי.
איזה חברות מציעות חבילות טריפל?
החברה הוותיקה ביותר בתחום הטריפל היא חברת HOT, עם זאת בשנים האחרונות הצטרפו חברות נוספות שמציעות שירותי טריפל: yes, סלקום TV, פרטנר TV ובזק בינלאומי שמשווקת חבילות טריפל עם סטינג TV.
כמה עולה חבילת טריפל?
ישנו טווח רחב של מחירי טריפל, אנו ממליצים לכם להשוות אצלנו מחירים לפני שתקבלו החלטה. המחיר משתנה בהתאם לחברה שבחרתם ולשירותים הנוספים. חשוב מאוד לשים לב אם הטריפל כולל גם ספק וגם תשתית אינטרנט או שתצטרכו להוסיף מוצר מחברה אחרת. כמו כן כדאי לקחת בחשבון עלויות נוספות כגון: ממירים, ראוטרים, התקנות וכדומה.