דלג לתוכן
FREETV טריפל - חבילות TV ואינטרנט

FREETV טריפל - חבילות TV ואינטרנט

טריפל FREETV - חבילות טלוויזיה פרי טיוי (קשת ו-RGE) בשילוב אינטרנט סיבים של פרטנר

מיזם הסטרימינג החדש FREE TV הושק רשמית ביוני 2023.

שירות זה נולד משיתוף פעולה בין רשת ו-RGE ומציע אפליקציה בעלת תכנים שונים לצפייה בלייב או בבינג', תכני VOD וערוצים שונים, ביניהם: בידור, ספורט, ילדים, כאן 11, רשת 13 ועוד. אפליקציית FREETV פועלת על גבי רשת האינטרנט וניתנת להורדה, להתקנה ולהפעלה דרך חנויות האפליקציות של הסטרימרים התומכים והטלוויזיות החכמות. בחודש יוני 2023 הישימון עלה בהשקה רשמית, במחיר שנע החל מ- 29.9 ש"ח לחודש ועד ל- 39.9 ש"ח לחודש (תלוי מסלול, זאת לאחר הנחת השקה של 25%),והציע גם חודש ניסיון בחינם ומחיר קבוע ללא התחייבות. כיום, לאחר תקופת ההשקה המחירים נעים בין 39.90 ש"ח לחודש ל- 54.90 ש"ח לחודש במסלולים השונים וכוללים חודש התנסות ללא תשלום. 

בשורה נוספת שהגיעה טרום ההשקה נוגעת להסכם שיתוף הפעולה בין חברת FreeTV לחברת פרטנר.  שיתוף פעולה זה יאפשר לחברה לשווק את הסיבים של פרטנר, מה שיהפוך אותם גם לספק אינטרנט, ויחד עם פרטנר ועם שירות התוכן פרי טיוי יציעו חבילה משולבת אינטרנט פייבר ביתי וטלוויזיה (שירות הסטרימינג). חוזה זה גם מתיר ל- FreeTV להתרחב לאזורי הסיבים של בזק, שפרטנר חוכרת מהם. כך יתאפשר לעוד בתים ואזורים לשקול התחברות לחבילות הבאנדל שהחברה תציע (אינטרנט סיבים + סטרימינג).

העסקה בין פרטנר ל-FREETV תקפה ל-3 שנים ותוכל להמשיך להתקיים גם לאחר מכן, כאשר חבילות הטריפל/ הבאנדל מתוכננות לצאת לשוק רק לאחר כמה חודשים שהאפליקציה תהיה באוויר ותתייצב.

 

טלוויזיה זולה יותר FREETV: המיזם של קשת ו-RGE

שוק הטלוויזיה בישראל בדרך לעוד מהפך עם מתחרה חדשה. קשת רכשה רבע ממניות RGE ושתיהן מתכוונות להקים פלטפורמת שידורים רב-ערוצית שתתחרה חזק על המחיר. מה...

אפליקציית תוכן FreeTV

טלוויזיה FREETV חוות דעת, ביקורת והמלצות