דלג לתוכן
FREETV | פרי טיוי- הטלוויזיה של קשת ו-RGE

FREETV | פרי טיוי- הטלוויזיה של קשת ו-RGE

FREE TV (פרי טיוי) - מיזם טלוויזיה חדש אשר מיציע את תכני קשת המוכרים, את ערוץ הילדים, ערוצי ספורט 5, תוכן מקורי ועוד. חבילת טלוויזיה מוזלת: אפליקציית התוכן FREETV זמינה כבר היום להורדה לטלוויזיה חכמה או לסטרימר תומך.

FREETV מיזם הטלוויזיה של קשת ו-RGE

מיזם הסטרימינג החדש- FREETV מציע צפייה ישירה או בבינג' של שידורי ספורט, ערוצי ילדים, שידורי קשת, ערוצי בידור, ערוצים ישראלים, ספריית VOD ועוד, באיכות 4K.

חשוב לומר כי שירות הסטרימינג פרי טיוי הינו אפליקציה בה ניתן להשתמש באמצעות כל אינטרנט ביתי שאתם מנויים אליו. FREE TV מהווה אלטרנטיבה נוספת לצפייה מוזלת בתכני טלוויזיה לילדים ולמבוגרים בשילוב תכני ספורט. מדובר בשירות סטרימינג שיכול לעמוד בפני עצמו, אך ניתן גם לשלב אותו עם אפליקציית צפייה נוספת כדי ליהנות מתכנים נוספים.

כאמור, אפליקציית FREE TV היא אלטרנטיבה בשירותי הטלוויזיה האינטרנטית וחלק מתחרות החברות הוותיקות על עין הצופים, כאשר גם בהערכת מחירי החבילות טרום ההשקה היה נראה כי תהיה קרובה יותר למחירי שירותי הסטרימינג שכולנו מכירים (כ- 40 ש"ח למנוי חודשי) ולפי אומדן יתכן חיסכון של כ- 80- 180 שקלים בחודש לצרכן שיבחר לעבור לשירות של FREETV. מלבד לתכני קשת המוכרים, תכני RGE שכוללים שידורי ספורט ותכני ילדים (בבעלות RGE ספורט 5, לוגי ועוד), כאן 11, רשת 13, חינוכית 23, ערוץ 20, ערוץ 9, ערוץ 99, ערוץ 24, ערוצים לפי ז'אנר, סדרות וסרטים שירכשו לשירות ה- VOD, בחברה כבר עובדים על הפקת תכני מקור, כמו לדוגמה תכנית הראליטי המוכרת love Island רק בגרסה המקומית ויתמכו גם ביצירה מקורית ישראלית, אם כי נראה שבשלב הראשוני עדיין לא יעלו הפקות מקור של החברה. 

במאי 2023, אפליקציית פרי טיוי, עלתה בגרסת הניסיון שלה לחנות האפליקציות בטלוויזיות החכמות ופעלה למנויים בלבד וזאת כדי לבחון ולשפר אותה טרום ההשקה. את הגרסה הראשונית של FREETV שעלתה לחנות האפליקציות היה אפשר להוריד בחינם (כגרסת ניסיון) וכדי להפעיל אותה היה נדרש להזין פרטי כרטיס אשראי. במקביל פורסם שוב על שיתוף פעולה אפשרי עם חברת פרטנר. במסגרת שיתוף הפעולה הבלעדי שתוקפו שלוש שנים, תוכל FREETV לשווק את הסיבים של פרטנר ולהציע ללקוחות המעוניינים להצטרף לשרות חבילה משולבת עם אינטרנט פרייבט פייבר של פרטנר במחיר אטרקטיבי. יחד עם זאת, במסגרת ההסכם תוכל חברת FreeTV להתרחב מעבר לאזורי פריסת הסיבים של פרטנר, לאזורים שבהם גם פרוסה תשתית הסיבים של בזק (שפרטנר חוכרת מהם). המהלך יבוא לידי ביטוי בחודשים הקרובים לאחר ששירות הסטרימינג יתייצב.

free tv מחיר - כמה שירות הסטרימינג עולה?

ביוני 2023 עלתה החברה בקמפיין השקה רשמי לקהל הרחב שלפיו המצטרפים הראשונים קיבלו הנחה מיוחדת של 25% על המחיר. למצטרפים ל- freetv ניתנה אפשרות הבחירה בין שני מסלולים (שכוללים את אותם ערוצי התוכן)- מסלול שבו אפשר לצפות בשני מסכים בו זמנית שעלה לאחר ההנחה 29.9 ש"ח לחודש (במקום 39.9 ש"ח לחודש) או מסלול שבו אפשר לצפות בחמישה מסכים בו זמנית שעלה לאחר ההנחה 39.9 ש"ח לחודש (במקום 54.9 ש"ח לחודש). כל מצטרף קיבל חודש התנסות בחינם ובחברה הבטיחו שהמחיר ללקוח הוא מחיר קבוע ושישנה האפשרות להתנתק מהשירות ללא התחייבות בלחיצת כפתור. 

בתום תקופת ההשקה, מסלול Free 2 (שני מסכים) עולה 39.90 ש"ח לחודש ומסלול Free 5 (חמישה מסכים) עולה 54.90 ש"ח לחודש, ושניהם עדיין כוללים חודש ההתנסות ללא תשלום, מחירים קבועים והאפשרות להתנתק בלחיצת כפתור וללא התחייבות. 

חדש!

חבילת טלוויזיה: שירות סטרימינג לצפייה ישירה באמצעות האינטרנט בטלוויזיות חכמות ולבעלי סטרימרים מתאימים

אפליקציית תוכן מבוססת טלוויזיה חכמה
צפייה בשני מסכים במקביל
שדרוג ל-5 מסכים במקביל ב-54.9 ש"ח לחודש
חודש ניסיון חינם
39.90 לחודש

מכשירים התומכים בשירות FreeTV

אפליקציית FreeTV מותקנת מראש בחלק מהטלוויזיות החכמות ובמקרה ולא, ניתן להוריד אותה מחנות האפליקציות בטלוויזיות והסטרימרים התומכים (מעבר לחנות האפליקציות בניווט השלט באמצעות לחיצה על APPS, Google PLAY, APP STORE ועוד, לאחר מכן, הקלדה בשורת החיפוש "FreeTV", בחירה באפליקציה ולחיצה על הורדה/ התקנה). 

טלוויזיות חכמות

 • חברת LG - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה WEB OS, החל משנת ייצור 2018, מערכת הפעלה 4 ומעלה.
 • חברת SAMSUNG - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Tizen, החל משנת ייצור 2018, מערכת הפעלה 4 ומעלה.
 • חברת Hisense - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה VIDAA, החל משנת ייצור 2020.
 • חברת Toshiba - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה VIDAA, החל משנת ייצור 2020.
 • חברת Xiaomi - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Android TV, גרסה 8 ומעלה.
 • חברת Philips - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Android TV, גרסה 8 ומעלה.
 • חברת TCL - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Android TV, גרסה 8 ומעלה.
 • חברת Sony - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Android TV, גרסה 8 ומעלה.
 • חברת Android TV - טלוויזיות חכמות המבוססות על מערכת הפעלה Android TV, גרסה 8 ומעלה.

סטרימרים

 • דגם סטרימר GOtv בפלטפורמת אנדרואיד טיוי, גרסה 8 ומעלה.
 • דגם סטרימר Nvidia Shield בפלטפורמת אנדרואיד טיוי, גרסה 8 ומעלה.
 • דגם סטרימר Xiaomi Mi Box S בפלטפורמת אנדרואיד טיוי, גרסה 8 ומעלה.
 • דגם סטרימר Xiaomi Mi TV stick  בפלטפורמת אנדרואיד טיוי, גרסה 8 ומעלה.
 • דגם סטרימר Android TV כל הממירים והסטרימרים המבוססים על הפלטפורמה, גרסה 8 ומעלה.

FREE TV נעים להכיר

טלוויזיה זולה יותר FREETV: המיזם של קשת ו-RGE

שוק הטלוויזיה בישראל בדרך לעוד מהפך עם מתחרה חדשה. קשת רכשה רבע ממניות RGE ושתיהן מתכוונות להקים פלטפורמת שידורים רב-ערוצית שתתחרה חזק על המחיר. מה...

freeTV: שאלות ותשובות

מה זה שירות FREETV?

freeTV הוא שירות סטרימינג ישראלי על גבי רשת האינטרנט, בבעלות משותפת של קשת ו- RGE. שבשלב הראשון יופיע להורדה בחנויות של הטלוויזיות החכמות.

איזה תכנים כוללת אפליקציית FREETV?

בשירות הסטרימינג של פרי טיוי, יש כ- 40 ערוצים שונים לצפייה: ערוצי סרטים, סדרות, בידור, מוזיקה, ילדים ועוד. כאשר עם הזמן יצטרפו ומצטרפים עוד תכניות וערוצים לאפליקציה כמו: ערוצי ספורט וביניהם ספורט 5 ו- ONE וגם ספריית VOD. 

כמה עולה מנוי ל- FREETV?

עדייו לא ידועה עלות המנוי/ המנויים לשירות הסטרימינג freeTV, ונגלה זאת בהשקתה הצפויה במאי 2023. אם כי יש הערכות מחיר של כ- 40 ש"ח למנוי ואומדנים שונים המציגים טווח חיסכון של כ- 2000 ש"ח בשנה למשתמשים בשירות.

טלוויזיה FREETV חוות דעת, ביקורת והמלצות