סמארט נט - הגנת סייבר וניהול רשת האינטרנט הביתית

בזק השיקה פלטפורמה להגנת סייבר היקפית - סמארט-נט המבוססת על פלטפורמה שפיתחה חברת הסטארט-אפ הישראלית "SAM".

16.5.2017 מערכת "כמהזה?"

בזק השיקה פלטפורמה להגנת סייבר היקפית, "חליפת הגנה" שלמה לרשת האינטרנט הביתית - סמארט-נט המבוססת על פלטפורמה שפיתחה חברת הסטארט-אפ הישראלית "SAM". המיגון חל על כלל המכשירים המחוברים כגון מחשב נייד ונייח, סמארטפון, קונסולת משחקים, טלוויזיה, ממיר, בייבי-מוניטור וכדומה, זאת באמצעות כלי הגנה העוצר מתקפות מגוונות המכוונות כנגד המכשירים המחוברים. בנוסף להגנה, השירות מאפשר גם שליטה וניהול של חיבור האינטרנט למכשירים באמצעות אפליקציה ייעודית.
הפלטפורמה מוטמעת בנקודת הכניסה הפיזית של האינטרנט לרשת הביתית, על גבי הנתבים. אם התוכנה מזהה התנהגות שנראית חריגה ולא תקינה היא שולחת דיווח ללקוח, ובמידת הצורך חוסמת את הפעילות.
השירות מגן מפני התקפה של האקרים על כל מכשיר המחובר לרשת הביתית, מגן על שינויים לא מאושרים בנתב, הפניית פורטים, שינוי שם רשת והצפנה ושינוי ספק אינטרנט. כמו כן, השירות מגן גם בפני מתחזים ברשת וחוסם ניסיונות גניבה של מידע רגיש (Anti-Phishing) כמו שמות משתמש וסיסמאות, פרטים פיננסיים ועוד על ידי התחזות לאתרים לגיטימיים ברשת.
כאמור, שירות הסמארט-נט מאפשר גם ניהול ושליטה על רשת האינטרנט בבית באמצעות אפליקציה אישית, המאפשרת מניעת גישה של מכשירים "אורחים" לא רצויים ברשת, חסימת גלישה של מכשיר וכדומה. בנוסף, ניתן לראות בזמן אמת מי מחובר לאינטרנט הביתי ולקבל התראה, פיצ'ר המאפשר שליטה על זמני הגלישה בבית, ובכך מאפשר להורים לנהל את השימוש באינטרנט הביתי. 

עלות השירות - 9.90 ש"ח לחודש, ללא התחייבות. 
לרגל ההשקה, בזק מציעה ללקוחותיה (קיימים וחדשים) שלושה חודשים ראשונים בחינם. 
השירות יהיה זמין החל מ-23/5/17. 
השירות ללקוחות פרטיים.


הצטרפות לבזק

חבילות בזק תשתית וספק

חבילות בזק תשתית בלבד

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות