ערוצי חינם - ממיר DTT (עידן +)

ערוצי חינם עם ממיר DTT (עידן +). כך תוכלו לרכוש ממיר בעלות חד פעמית של החל מ-160 ש"ח ולצפות בערוצים 1, 2, 10, 23, 33 ו-99 חינם.

ערוצי חינם – ממיר DTT (עידן +)

עיקרי הדברים:

*ערוץ 9 הפסיק את שידוריו במסגרת עידן+ ובקרוב יחליט האם ימשיך לשדר שם או יחדל*

מדובר ברפורמת ערוצי חינם, בה ניתן לרכוש ממיר דיגיטאלי בתשלום חד פעמי של החל מ-160 ₪ ולצפות בשישה ערוצים חינם (ערוצי: כאן 11, רשת, קשת, 10, 23, 33 ו- 99). ללא תשלום נוסף וללא התחייבות לאף חברת תקשורת HOT או yes .

עוד ערוצים חדשים בממיר עידן+, ערוצים 9 ו-20 בנוסף, ערוץ היהדות והמורשת והערוץ לדוברי רוסית. לצידם נוספו גם הערוץ לדוברי ערבית הלא tv, ערוץ המוזיקה 24 וערוץ הראשון hd. השידור של ערוצים אלו הוא נסיוני והם לא נקלטים עדיין בכל הארץ. 

לאחרונה התווספו לערוצי החינם גם שידורי הטלוויזיה החינוכית, וכמה ערוצי רדיו: גלי צה"ל, גלגל"צ, רשת א', רשת ב', רשת ג', רשת ד', קול המוסיקה, רק"ע, רשת מורשת, 88, לב המדינה, רדיוס, קול ברמה, אמצע הדרך, קול חי ורדיו א-שמס.

במסגרת השירות גם מדריך שידורים אלקטרוני (EPG) בו מופיעות התוכניות המשודרות בערוצים הפתוחים.

ערוצי החינם של עידן פלוס ישודרו בקרוב גם באינטרנט, לסקירה בנושא לחצו כאן.

מזה DTT (עידן +)?

DTT (עידן +) הם ראשי התיבות של Digital Terrestrial Television, כאשר ניתן בעצם לצפות בערוצים בממיר דיגיטאלי (ולא אנלוגי) בקליטה טובה וללא הפרעות כמו באנטנה לדוג', ללא חיבור כלשהו של אינטרנט, קו טלפון, כבלים או לווין כמו שיש היום. הממיר מתחבר לטלוויזיה ולחשמל ותו לא.

ממיר דיגיטאלי:

ממיר עידן פלוס דיגיטאלי רגיל הינו בעלות של החל מ-160 ₪ חד פעמי (ההמלצה שלנו היא להשוות בין עלויות הממירים ועלויות טווח הקליטה שלהם), תוכלו לרכוש אותו בכל רשתות החשמל והאלקטרוניקה. מספר הממירים בבית צריך להיות לפי מספר הטלוויזיות בבית.

חשוב לוודא לפני הרכישה, כי הממיר תומך במאפיינים הטכניים הבאים:

  • ממיר המותאם למערך דיגיטאלי-קרקעי בסטנדרט DVB-T
  • תומך בכתוביות סמויות
  • תומך בתקן דחיסת שמע HE ACCּV2
  • תומך במדריך התוכניות הדיגיטאלי EPG
  • תומך בדחיסת תמונה MPEG-4
  • ללא הצפנה, בעל אנטנה אקטיבית וכולל שלט רחוק לתפעול

בשוק ישנם ממירים מסוגים שונים עם יכולת שידור איכותית יותר כגון HD או יכולת הקלטה או עם חיבור למחשב ולאינטרנט, וכמו כן ממירים מובנים בתוך מכשירי אלקטרוניקה כגון DVD, טלוויזיות LCD או פלזמה.

למפת פריסת המשדרים, לחץ כאן 


למי כדאי לעבור לעידן פלוס?

בעיקר לאנשים שלא צופים הרבה בטלוויזיה, לאנשים הצופים בעיקר בערוצים כאן 11, רשת, קשת ו-10 ולאנשים המעוניינים לחסוך אלפי שקלים בשנה בהוצאות התקשורת (אחת ההוצאות החודשיות הנכבדות ביותר למשפחה).

אם אתם צופים בקביעות בערוצי הספורט, או אם אתם עם ילדים קטנים המכורים לערוצי הילדים הרבים או צופים בעיקר בסדרות קבועות אשר משודרות בחברות הכבלים והלווין, כנראה שהרפורמה לא תשנה לכם.

לשאלות בנושא עידן פלוס, לחצו כאן

פתרון נוסף: צלחת לווין

נמאס לכם מחברות YES / HOT הגובות סכומים חודשיים נכבדים וכל תוכן נוסף אצלן עולה מייד בערוץ אקסטרה חדש שכמובן עולה עוד כסף? יש פתרון: התקנת צלחת לווין פרטית. איך זה עובד, כמה זה עולה, איזה ערוצים קולטים באמצעותן, למי זה טוב ומה החסרונות והסיכונים. 

בזמן שחברות הכבלים והלווין גובות סכומים חודשיים נכבדים, מוסיפות חבילות שידור בתשלום ומפתות אותנו עם ממירי הוט מג'יק ויס מקס, לקוחות רבים פונים לאלטרנטיבה שקיימת כאן כבר שנים – צלחת הלווין הפרטית. אם עוד לא הספקתם להתמכר לטלנובלות ולאופרות הסבון של חברות הכבלים והלווין, תוכלו למצוא בה אלטרנטיבה ראויה, ובלי התחייבות לתשלום חודשי.

מעבר לסקירה מקיפה על צלחות לווין


לא השתכנעתם? רוצים להצטרף לאחת מחברות הטלוויזיה? לחצו כאן

עוד בטלוויזיה

להשוואת מחירי חבילות טלוויזיה

חברות טלוויזיה נוספות:

מבצעי הצטרפות ל-yes: כל המחירים, החבילות וההטבות

מסלולי ומבצעי HOT בטלוויזיה

נטפליקס בישראל - כל המידע על המחירים, ההטבות והחבילות

STING TV | סטינג טיוי שירות טלוויזיה חדש של Yes

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

תגובות