בקרוב: חבילות טריפל של בזק בינלאומי ו- yes. חבילות משתלמות הכוללות את האינטרנט של בזק בינלאומי וטלוויזיה stingTV מבית יס.

עדכון: אפריל 18

ממש בקרוב עתידות בזק בינלאומי וחברת yes לשתף פעולה ולשווק יחד חבילות טריפל שיכללו את האינטרנט של בזק בינלאומי, טלפון קווי (בטכנולוגיית VOB) ואת שירות הטלוויזיה sting TV מבית yes.

על פי הערכות, חבילת הטריפל שתוצע תהיה חבילה פריקה, כזו שניתן להצטרף לכל אחד משירותיה גם בנפרד במחיר מלא.

בזק בינלאומי ויס, שתיהן חברות בת של בזק. אמנם לבזק אסור למכור חבילות טריפל מבחינה רגולטורית, אך לחברות הבת שלה נוצרה כעת הזדמנות לבצע שיתוף פעולה. מוצר סטינג TV החדש של yes, אשר חופשי מרגולציה בזכות טכנולוגיית השידור המבוססת על רשת האינטרנט הפתוחה, פתח בפניהן את האפשרות להציע חבילת תקשורת עם מגוון מוצרים.

אם אכן תציע בזק בינלאומי טלוויזיה, היא תוכל לשווק טריפל של yes (סטינג טיוי) ובזק בינלאומי ולהצטרף כשחקנית נוספת לזירת הטריפלים, לצידן של הוט, סלקום, פרטנר וטריפל סי. דבר זה יחזק כמובן את התחרות שכבר קיימת בענף ויתרום להורדת מחירים.

עניין שיתוף הפעולה בין החברות נבדק כל העת באמצעות חברת ייעוץ חיצונית ולפי ההערכות בינתיים לא יוצאת החברה בהצהרה רשמית עד שלא יתקבל אישור ממשרד התקשורת. עוד פרטים על הטריפל של בזק בינלאומי ויס בהמשך...

בינתיים, עד שתושק החבילה, ניתן להצטרף לכל אחד מהשירותים בנפרד


אינטרנט בזק בינלאומי

טלוויזיה סטינג טיוי

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

טלוויזיה בזק בינלאומי חוות דעת, ביקורת והמלצות